Menu

Nasze marki :

Grupa HANDY / Nasze marki

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką i ofertą każdej z firm naszej grupy.
Polecamy zapoznać się z opisem jak nawiązaliśmy współpracę i od jak dawna ze sobą współpracujemy.
Tak silne więzi naszych ekip przetrwały długie lata i przetrwają kolejne. Zarówno my, czyli właściciele, jak również wszyscy z naszych pracowników znamy się prywatnie, znają się nasze rodziny, mamy wspólnych znajomych.
To wszystko zobowiązuje dostarczać klientowi usługi wysokościowe na najwyższym poziomie.

Do naszej grupy należą:

HIGH-LEVEL Alpinizm przemysłowy

Prace wysokościowe, Alpinizm Przemysłowy, Dostęp linowy... Te wszystkie określenia pasują do profilu naszej firmy. Wykonujemy prace na wysokościach i w miejscach trudnodostępnych. Podejmujemy się najtrudniejszych, nietypowych zleceń. Działamy tam gdzie inni nie dają rady. Szkolimy pracowników naszej grupy. Sporządzamy ocenę ryzyka, Plany BIOZ.

HANDY Na wysokości zadania

Prace wysokościowe wykonujemy głównie z dostępu linowego, choć jeśli zachodzi taka potrzeba wykorzystujemy rusztowania i różnego rodzaju podnośniki. Głównym rejonem naszego działania jest Warszawa, choć specjalistyczne prace na wysokościach wykonujemy również w takich miastach jak Płock, Radom czy Siedlce. Działamy na obiektach przemysłowych jak również blokach mieszkalnych czy innego rodzaju konstrukcjach wysokich wykonując szeroki wachlarz usług wchodzący w zakres naszej oferty.