Menu

Nasze marki :

Grupa HANDY / Nasi przyjaciele

Nasi przyjaciele, co oznacza, że nasze ekipy znają się od wielu lat.

Prace wysokościowe - alpinizm przemysłowy

Alpiniści przemysłowi

Niestety nie możemy sobie pozwolić na opublikowanie określenia branżowego pozwalającego określić naszych znajomych wykonujących prace głównie z obszaru alpinizmu przemysłowego 🙂
Ludzie od najcięższych zleceń, pracujący na największych wysokościach.
Alpiniści przemysłowi z tego zespołu to prawdziwi fachowcy. Spawacze, monterzy, malarze, piaskarze. Działają tam gdzie najbardziej liczy się dokładność i solidność. Kwestie estetyczne – mają w tym przypadku drugorzędne znaczenie, choć nie są przez nich pomijane. Doskonała jakość – to przede wszystkim ich synonim. Nigdy nas nie zawiedli dlatego szczerze polecamy!

http://pracewysokościowe.com.pl/

Prace na wysokościach

MIIT – Grupa techników dostępu linowego – Alpiniści

Nasi koledzy wykonujący zakres prac obejmujący budynki mieszkalne i obiekty przemysłowe. Prywatnie alpiniści, służbowo świetnie wyszkoleni ludzie wykonujący najtrudniejsze zlecenia. Nasza współpraca rozpoczęła się około roku 2010. Od tej pory wykonują dla nas prace z którymi nie radzimy sobie własnymi siłami. Zawsze punktualni, solidni i słowni. Oby więcej takich ludzi wykonujących usługi alpinistyczne czy inne prace wysokościowe. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i realna korzyść. Polecamy!

http://miit.pl/

Prace wysokościowe Warszawa ekipa wysokościowa

Prace wysokościowe Warszawa – polecamy ekipę wysokościową!

Ekipa wysokościowa współpracująca z firmami naszej grupy od wielu lat. Kiedyś witryna Karola Karłowskiego, teraz przeszła na własność części jego podopiecznych. Chłopaki specjalizują się głównie w szerokim wachlarzu prac na budynkach mieszkalnych. Prace wysokościowe wykonują zarówno dla administracji, wspólnot mieszkaniowych jak i na domach jednorodzinnych. Ze względu na swoje poglądy wykonują wyłącznie podwykonawcze usługi wysokościowe. Podobno lepiej na tym wychodzą… Działają głównie w mieście Warszawa jak i na jego bliskich obrzeżach. Polecamy serdecznie wszystkim tym, którzy nie wyrabiają się ze zleceniami.

http://prace-wysokosciowe.warszawa.pl/