Menu

Nasze marki :

Grupa HANDY / Nasi przyjaciele

Nasi przyjaciele, co oznacza, że nasze ekipy znają się od wielu lat.

Alpiniści przemysłowi

Niestety nie możemy sobie pozwolić na opublikowanie określenia branżowego pozwalającego określić naszych znajomych wykonujących prace głównie z obszaru alpinizmu przemysłowego 🙂
Ludzie od najcięższych zleceń, pracujący na największych wysokościach.
Alpiniści przemysłowi z tego zespołu to prawdziwi fachowcy. Spawacze, monterzy, malarze, piaskarze. Działają tam gdzie najbardziej liczy się dokładność i solidność. Kwestie estetyczne – mają w tym przypadku drugorzędne znaczenie, choć nie są przez nich pomijane. Doskonała jakość – to przede wszystkim ich synonim. Nigdy nas nie zawiedli dlatego szczerze polecamy!

http://pracewysokościowe.com.pl/

MIIT – Grupa techników dostępu linowego – Alpiniści

Nasi koledzy wykonujący zakres prac obejmujący budynki mieszkalne i obiekty przemysłowe. Prywatnie alpiniści, służbowo świetnie wyszkoleni ludzie wykonujący najtrudniejsze zlecenia. Nasza współpraca rozpoczęła się około roku 2010. Od tej pory wykonują dla nas prace z którymi nie radzimy sobie własnymi siłami. Zawsze punktualni, solidni i słowni. Oby więcej takich ludzi wykonujących usługi alpinistyczne czy inne prace wysokościowe. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i realna korzyść. Polecamy!

http://miit.pl/

Prace wysokościowe Warszawa – polecamy ekipę wysokościową!

Ekipa wysokościowa współpracująca z firmami naszej grupy od wielu lat. Kiedyś witryna Karola Karłowskiego, teraz przeszła na własność części jego podopiecznych. Chłopaki specjalizują się głównie w szerokim wachlarzu prac na budynkach mieszkalnych. Prace wysokościowe wykonują zarówno dla administracji, wspólnot mieszkaniowych jak i na domach jednorodzinnych. Ze względu na swoje poglądy wykonują wyłącznie podwykonawcze usługi wysokościowe. Podobno lepiej na tym wychodzą… Działają głównie w mieście Warszawa jak i na jego bliskich obrzeżach. Polecamy serdecznie wszystkim tym, którzy nie wyrabiają się ze zleceniami.

http://prace-wysokosciowe.warszawa.pl/